Numismatika Schimandl

MEDAILE

číslo popis citace r stav vyvolávací dosažená
849 Jägerndorf /Krnov/ Zlacená Br med. K.Z.V. Jägerndorf 7. - 8. Dezember 1929, bohyně s knihou a větvičkou / slavík na hrazdě mezi větvičkami, sig.B.M. 51mm 1/1 500,- 500,-
850 X. Všeobecný slet v Praze a 20 let republiky 1918-1938, Ag 35mm 0/0 600,- 800,-
851 Karel IV. AR Med. Na 700. výr. 1316-2016, Ag punc. na hraně, 11g, 33mm 0/0 250,- 400,-
852 Karel IV. AR Med. Z cyklu Největší osobnosti čs. národa, Ag 999, 15,1g Proof 250,- 450,-
853 AR Med. na počátek nového tisíciletí 2001, Ag 16,3g, 35mm 0/0 250,- -
854 Jan Pavel II. AR Med. s poprsím vl. / madona Czenstochowská, Ag?11,7g, 33mm 0/0 180,- -
855 Řecko, I. Olympiáda 776 n.l. běžec, v ratolesti řecký opis / vavřínový věnec, Ag?20,4g, 34mm 1/1 140,- -

TOPlist